Rádi Vám pomůžeme s nákupem a to na čísle: 608 062 520 každý den mezi 9:00 - 18:00

Složení

Mentol

Přírodní anestetikum s antiseptickými/protizánětlivými účinky. Působí na teplotní senzory a dodává kůži pocit chladu. Tím zmírňuje projevy, jako jsou bolest, přehřátá místa a otoky. Přináší úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů a měkkých tkání akutního nebo chronického charakteru.

Kafrový olej

Používá se ve formě roztoku ke vtírání do kůže, působí protizánětlivě a zajišťuje krátkodobé rozšíření cév, čímž navozuje pocit tepla, avšak na povrchu kůže mírně chladí. Kafr působí jako antiseptikum, působí protizánětlivě, stimuluje cirkulaci, posiluje elasticitu kůže a přináší příjemný chladivý pocit. Je to detoxikační a stimulující prostředek pro oběhový systém. Kafrový olej poskytuje úlevu při revmatických onemocněních, artritidě a dně.

Eukalyptus 

Má uklidňující účinky. Esenciální olej z eukalyptu chrání před bakteriemi a mikroby a rychle se vstřebává do pokožky. Eukalyptový olej je vhodný pro masáže těla, podporuje procesy hojení a pomáhá při léčbě kožních podráždění, hmyzích kousnutí a puchýřů. Jako přírodní analgetikum eukalyptový olej zmírňuje bolesti celého těla. Účinně pomáhá při revmatismu, bolestech kloubů a svalů.

Rozmarýn

Rozmarýn je již od starověku znám jako léčivá rostlina. Esenciální olej z rozmarýnu má silné antioxidační a antiseptické účinky, pročišťuje a tonifikuje kůži. Používá se při léčbě artritidy a ke zmírnění bolesti kloubů.