Reference

  Pavel Oliva

"V rámci své ordinace sportovní medicíny a rehabilitace jsem měl možnost získat více názorů na produkt Herbal Balsam. Mou nespornou výhodou je fakt, že jsem sám několik měsíců po operaci herniace disku, a tak jsem gel mohl vyzkoušet i na svých "ztuhlých" paravertebrálních svalech. V rámci očekávání jsem se domníval, že se bude jednat o prohřívací gel, nicméně jeho účinky spolu s terapií DNS byli patrné po několika dnech při 1-1-1 aplikacích. U svalu je evidentně podpořena cirkulace, což je pro tento případ velmi chtěný jev. Sval je možné lépe protahovat a pacient tak nepociťuje nepříjemné rigidní stavy zjm. po ránu. Gel jsem mohl posoudit u dalších kazuistik, a to u stabilizační operace L páteře, mikrolaceracích lýtkového a stehenního svalu a u rigidit trapeziu a krční páteře. U všech pacientů došlo po 2 - 3 denním užívání ke zlepšení celk. stavu - při rehabilitacích necítí tak značnou svalovou rigiditu, jakožto před užíváním - prokrvení svalové skupiny není krátkodobé, jako při užití jiných hřejivých mastí, ale přetrvává po dobu několika hodin."      BC. PAVEL OLIVA, DIS.                                     

Absolvent bakalářského studia Zdravotnický záchranář, 
Paramedic na Vysoké škole zdravotnické, o.p.s.
Absolvent studia zdravotnický záchranář na vyšší zdravotnické škole

Působení v: Nemocnice na Bulovce Praha, Lékařský dům v Mezibranské - ORL, 
Zdravotnická záchranná středočeského kraje a Meditrans, VFN KARIM, 
Nemocnice s poliklinikou Brandýs nad Labem a E.R.S.. 

                                                     

  Socky (18)

"Herbal Balsam je skvělý regenerační gel, který mi pomáhá s bolestmi nohou, zvláště po dlouhém a namáhavém dni na place. Dobře se roztírá, je osvěžující a hezky voní po bylinkách. Působí minimálně hodinu po aplikaci a celkově je to velice příjemný produkt."      DANA SYSLOVÁ     
   
 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.