Rádi Vám pomůžeme s nákupem a to na čísle: 608 062 520 každý den mezi 9:00 - 18:00

O nás

Iniciativa k založení firmy MedikoBio s. r. o. vznikla po úrazu v rodině. Pooperační bolesti fraktury lýtkové kosti přetrvávali i týdny po zákroku a běžné výrobky pro tlumení a léčbu bolesti svalů a kloubů zkrátka nezabíraly. Netrvalo dlouho a představili jsme na českém a slovenském trhu novinku v podobně přírodního gelu Herbal Balsam a tak Vám od roku 2018 ulevujeme od bolesti a dlouhodobě pomáháme v boji proti nemocem pohybového aparátu, které trápí čím dál tím větší procento populace. Zakládáme si na výrobě čistě přírodních kvalitních produktů, které jsou osvědčené a skutečně fungují. Všechny použité suroviny v našich produktech pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství v EU a jsou vyrobeny čistě organickou cestou. V současné době zatím nabízíme gel 24h Herbal Active Balsam, který využívají především lidé trpící chronickou bolestí zad, svalů a kloubů. Naši klienti jsou, ale také vrcholoví sportovci, kteří využívají gel, jako kvalitní zdroj regenerace.
                                                                medikobio vyroba copy 3 jpg
                                                    
Pojďme společně nahlédnout na proces výroby gelu Herbal Balsam. Toto je jedna z prvních a nejdůležitějších fází, ve které dochází k míchání protizánětlivých extraktů z bylinek za přísně stanovených podmínek. Mezi hlavními složkami najdeme mentol, kafrový olej, eukalyptus či rozmarýn, celou recepturu si však necháme pro sebe. 
                                                               medikobio vyroba copy 2 jpg

Dávkování gelu je zajištěno za pomocí nejnovějších farmacutických strojů s možností nastavení přesného měření tlaku, který zachová recepturu přírodního gelu. Na každou část výroby dohlíží specialista, který ručí za stálou kvalitu.
                                                                medikobio vyroba copy 1 jpg

Celý proces výroby je veden za nejvyšších hygienických podmínek. Náš gel byl úspěšně testován Státním Zdravotním ústavem. 

Herbal Balsam

Tohle je jedna z posledních fází a nutno říct, že jedna z našich nejoblíbenějších. Každý balíček pro Vás pečlivě balíme s láskou. Děkujeme za Vaše pozitivní ohlasy a důvěru, kterou do nás vkládáte. Přejeme hodně zdraví.